Home :: Arata Situatie Elev :: Orar :: Administrator

◊ Portofoliu

◊ Despre mine

◊ Versiuni

Cum functioneaza Scoala Virtuala?

Administratorii fiind profesorii vor putea sa realizeze prin intermediul acestui site, printr-o interfata prietenoasa si ergonomica tot ceea ce fac de obicei cu catalogul: adauga note, absente, exmatriculeaza elevi, calculeaza mediile, introduc si modifica orarul, anunta parintii prin e-mail asupra situatiei scolare a elevilor si multe, multe altele... Pentru sugestii/reclamatii/sfaturi/bug-uri contactati-ma la: designpro at home dot ro. Daca doresti sa fi tinut la curent cu dezvoltarea proiectului inscriete la sectiunea newsletter! Daca consideri ca acest site este folosit acorda-i votul tau de incredere la sectiunea Voteaza De asemenea poti vedea ce s-a adaugat la fiecare update si ce este pregatit pentru a fi implementat in viitor la sectiunea versiuni!!! Acest proiect se doreste a fi implementat la nivel national odata ce ajunge in stadiul final!!! Daca doresti si pentru liceul tau o asemenea facilitate atunci nu mai sta pe ganduri si contacteaza-ma!!! Va este pus la dispozitie si un guestbook pentru cei care doresc sa isi lasa simtita prezenta lor pe acest site!