Home :: Arata Situatie Elev :: Orar :: Administrator

◊ Portofoliu

◊ Despre mine

◊ Versiuni

Ce incearca sa fie Scoala Virtuala?

Acest site se doreste o reprezentare fidela a ceea ce va fi viitorul scolii moderne. De aici vei putea afla situatia ta scolara (note, absente, medii, clasament). Totul se realizeaza pe baza CNP (Cod Numeric Personal). Proiectul dispune si de un sistem de log automat care nu poate fi dezactivat inregistrand activitatea fiecarui administrator pentru a elimina cea mai mica suspiciune asupra activitatilor cadrelor didactice. Profesorii sunt cei care vor mentine baza de date actualizata la zi, lor fiindu-le dedicata sectiunea administrator. Proiectul este doar la inceput, in plina dezvoltare. Pentru a putea vedea de ce este in stare acest site codul de administrator si parola sunt facute publice. Acestea sunt: user: flavius, password: 123. Aveti mana libera la testarea eficientei site-ului. Pentru testare de asemenea a fost introdus un elev cu CNP: 1234567891234. Introduceti acest CNP si veti vedea rezultatele la sectiunea Arata Situatie Elev.